numelorogie

13. dubna 2007 v 20:57 | kristynka |  ostatní věci
1ajs
2bkt
3clu
4dmv
5enw
6fox
7gpy
8hqz
9ir
* háčky a čárky se ruší
Návod:Sečteme hodnoty všech písmen v našem jméně (hodnoty písmen zjistíme v tabulce). Pokud nám vyjde dvojciferné číslo, jeho cifry mezi sebou znovu sečteme. Sčítáme tak dlouho, dokud nevyjde číslo od 1 do 9.
Příklad:KateřinaNováčková
2+1+2+5+9+9+5+1+5+6+4+1+3+2+6+4+1= 66=6+6=12=1+2=3
Výsledky:
1Pod tímto číslem se skrývá opravdová osobnost. Na co sáhneš, to se ti podaří. Všechny nástrahy, které ti klade život v pohodě překonáš. Sebevětší problémy se ti daří zvládat s naprostým klidem. Nic si nenecháš líbit, ale přitom nikoho neurážíš. Jediným nedostatkem je pocit vlastní nadřazenosti, který ale můžeš snadno překonat.
2Neobvyklé. Pod tímto číslem se skrývá rozpolcená osobnost, člověk dvojí tváře. Sám si neuvědomuješ, kdo vlastně jsi, kam patříš a ani dost dobře nevíš, kam směřuješ. Měl by si s tím něco dělat, protože to pociťuje tvé okolí a tví přátelé nevědí, jak se k tobě mají chovat, protože na stejné situace reaguješ stále jinak.
3Ať se ti cokoli podaří - a toho je opravdu hodně, nikdy s tím nejsi zcela spokojen. Máš pocit, že nikdy nemůže být vše v pořádku. Ostatní na tvém místě by skákali radostí. Snaž se radovat z každodenních maličkostí a uvidíš, že najednou si budeš připadat šťastnější. Svým chováním bys mohl pomoci svému okolí - vždy a všude je dobré mít v kolektivu nesmrtelného optimistu - proč bys to nemohl být právě ty?
4Měl bys trochu jít do sebe. Tvým problémem je lenost. Máš v sobě mnoho skrytých schopností, ale děláš obrovskou chybu, že je nedáš najevo. Tvé okolí si o tobě určitě myslí něco zcela jiného. Ty jsi jiný, stačí se jen trochu otevřít lidem a nebránit se hlubším kontaktům. Pokud se ti to podaří, uvidíš mnoho věcí, které jsi nikdy neviděl.
5Jé, měl by ses trošku uklidnit, jsi příliš výbušný. Ničís si tím své zdraví a otravuješ své okolí. Snaž se dívat na svět trošku s nadhledem. I když život není jednoduchý, je to tak trochu hra a tím by ses měl řídit. Nic není tak vážné, jak si myslíš. I ty nejsložitější věci jsou vlastně velmi jednoduché. Stačí jen napočítat do deseti a všechno hravě zvládneš.
6Pod číslem šest se skrývá neobyčejně chytrá a bystrá osůbka. Je jasné, že inteligencí převyšuješ své vrstevníky, ale měl bys s tím zacházet opatrně. Ne každý je zvědavý na to, že ty jsi opravdu moudrý. Neměl bys to tolik dávat najevo, snad jen nenápadně a v rozumné míře. Měl by sis víc vážit lidí, protože každý je svým způsobem jedinečný.
7Vzbuď se! Vrať se zpět na zem mezi lidi a opusť svůj svět fantazie. Žiješ v realitě a né v pohádce. Lidé jsou reální, nemůžeš se jim bránit tak, že na ně nebudeš myslet a prostě je vypustíš z hlavy. Dávej si dobrý pozor, ať je neodradíš. Musíš jim dát najevo, že o ně máš zájem. Pamatuj, že bez přátel bys nemohl žít.
8Ach to tvoje přehánění a vztahovačnost! Ne každý, kdo vtipkuje nebo pomlouvá, nemusí hovořit zrovna o tobě. Veškerá lidksá slova si vztahuješ na sebe a tomu vůbec tak není. V kolektivu jsi oblíben, ale lidé ti to nedají moc najevo, protože se bojí, že by sis za tím domyslel něco jiného a ještě bys byl na ně naštvaný. Takže pozor - nejsi pupek světa!
9Magická devítka - magická osobnost. Tvé jméno napovídá, že jsi člověk se srdcem na svém místě. Máš talent naslouchat a rozumět lidem. Oni mají pocit, že tobě mohou říct všechno a ty je vyslechneš a ještě jim dobře poradíš. To je výborné! Snad jen malá připomínka - i ty by ses měl čas odčasu někomu vyplakat na rameno - neukážeš tím svou slabost, ale naopak!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama